Balıkesir İnsan Yönetimi Platformu'ndan Askıda Kariyer Projesi

Balıkesir İnsan Yönetimi Platformu'ndan Askıda Kariyer Projesi

Balıkesir İnsan Yönetimi Platformu'ndan Askıda Kariyer Projesi

19.08.2020

Balıkesir’in insan yönetim kültürünü geliştirme amacı taşıyan BALİP’in, gençlerin hayatlarını değiştiren mucizevi dokunuşlara öncülük eden TEV ile gençlere maddi ve manevi destek projelerinde Balıkesir’de kalıcı izler bırakacak bir işbirliğine imza atacağına inandığını belirtti.

TEV’in amaçlarından bahseden ve projeye değinen TEV Balıkesir Şube başkanı Jale Bayraktar Balıkesir’in ASKIDA KARİYER projesine sahip çıkacağına inandığının, iki sivil toplum platformunun aynı eğitim  projeside ilk kez birlikte hareket ettiğinin ve bunun TEV, BALİP işbirliğiyle olduğunun altını çizdi.

Balıkesir’deki projeyi desteklemek ve tecrübelerini paylaşmak için toplantıya İzmir’den katılan TEV İzmir Şube Başkanı Gülnur Soybayraktar İzmir olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek şehrin iş ve eğitim camiasının projeyi benimsemesinin önemini belirterek gençlerin özellikle farkındalıklarının yükseltilmesi anlamında bu projeye çok ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

Projeyi ana hatlarıyla özetleyen bir sunum yapan Dr. Burcu Genç mesleki ve sosyal anlamda projenin gençler için önemini belirterek projenin nasıl yürütüleceği konusunda BALİP platformu üyelerini bilgilendirdi.  Projeye Ekim ayı başında yapılacak bir lansmanla başlanılması öngörülüyor.

Politikam.com