BEST A.Ş’den Aşı Olan Personele Altın

BEST A.Ş’den Aşı Olan Personele Altın

BEST A.Ş’den Aşı Olan Personele Altın

02.09.2021

COVID-19 koruma tedbirleri kapsamında hastalığın ilk ortaya çıktığı 2020 yılından bu yana yaptığı uygulamalarla sektörüne ve Türkiye’de örnek olan, bu vesile ile ildeki ilk TSE Güvenli üretim belgesini alan BEST A.Ş. bu kez hastalıktan korunmak için aşı olan personelini altın ile ödüllendirdi.

Türkiye’nin en büyük transformatör üreticisi olan BEST A.Ş. ilk altın çekilişini Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yırcalı, Genel Müdür Tunç Tezel, yönetim ve personel kadrosunun hazır olduğu törenle gerçekleştirdi. Törende bir kişiye 2,5’luk altın, 10 kişiye 1 tam altın, 75 kişiye de yarım altın dağıtıldı.

Genel Müdür Tunç Tezel, Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen bu kampanyanın yapılmasında verdiği destekler için BEST A.Ş. Yönetim Kurulu’na teşekkür etti. Tezel, kuruluş olarak üretimi arttırmayı daha önemlisi çalışanların ve ailelerinin sağlığını korumayı amaçladıklarını bildirdi.

BEST A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yırcalı, Türkiye genelindeki aşılama oranının %52 olduğunu anımsatırken ‘’BEST’de aşılama oranımız %85’e ulaştı. Hedefimiz %95. Tüm arkadaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum’’ dedi.

Balıkesir24saat.com