Genel Bakış

Ana şirketimiz BEST A.Ş. ile birlikte, üretimden son kullanıcıya olacak şekilde Türkiye’de TEİAŞ ve diğer özel müşterilerimize, halihazırda çalışmakta olduğumuz Irak, Cezayir, Gürcistan, Fas, Katar v.b. ülkelerde de, beklentileri karşılayan, kaliteli, zamanında bitirilerek devreye alınan tesisleri yapmak suretiyle, elektrik taahhüt alanında çalışmalarımızı kesintisiz, çalışma ilkelerinden taviz vermeden devam ettirmektedir.

BEST Elektrik Taahhüt ve Ticaret A.Ş. olarak, yurtiçinde ve yurtdışında elektrik taahhüt sektörünün güvenilir, örnek gösterilen, sektörün lider firmalarından biri olarak hizmetlerini sürdürerek sektördeki ana taahhüt firmalarından birisi olmak hedeflenmektedir

Müşterilerimize tecrübe ve kaynaklarımızla gücü ve gerilimi ne olursa olsun Trafo Merkezlerinin kurulumu, saha testleri, devreye alınması ve bakım hizmetinin verilmesinden, arıza tamiri ve modernizasyonuna kadar tüm hizmetleri en mükemmel şekilde vermekteyiz.

Elektrik taahhüt sektöründe uzun yıllardır edinilmiş tecrübe ile kazanmış olduğumuz itibarla, güçlü mali yapımız ve saygın kimliğimizle Türkiye’de ve Yurtdışında Trafo Merkezi projelerine anahtar teslim çözümler sunmak, bu konuda araştırma-geliştirme yapmak ve satış sonrası hizmetler sunmak amacıyla çalışmaya devam etmekteyiz.