BestWind

"Siz de BEST rüzgarını yakalayın"

Yenilenebilir enerji kaynaklarının lideri rüzgâr enerjisi üretim ve dağıtımında kullanılması için özel geliştirdiğimiz BestWind® çözümümüz ile amacımız; güvenle temiz enerjiye odaklanmanız.

Teklif aşamasında sizlere sunacağımız çözümler ile siz de transformatörünüzün performansını en üst noktaya taşıyın. Yağlı tip taleplerde; sıklıkla tercih edilen ester bazlı çevre dostu ve yanma noktası 300°C’lere varan yağların kullanımı, firmamızda uzun yıllardır alışık olduğumuz ve birçok referansımızın olduğu özel bir tercih. Kuru tip çözümlerimiz de kuru transformatörün avantajlarını rüzgar enerjisinde de sizlere sunuyor.

Her Yere Uyan Tasarım

Rüzgar çözümleri için özel geliştirilen tasarım sayesinde kulede, türbin içinde, off-shore platformda ya da RES santralinde kullanım hiç problem değil. Özellikle kule için özel tasarlanan SLIM transformatörler, ince uzun yapısı ve hafif tasarımı ile ağırlık bazlı maliyetlerinizin minimuma inmesini sağlayacaktır. Diğer kullanımlar için de siz limitlerinizi belirleyin, biz transformatörü sizlere erişebilir kılalım.

Bu tip transformatörlere özel yaptığımız titreşim analizleri ve montaj önerileri ile rüzgâr estikçe siz tedirgin olmayacak, ferahlayacaksınız.

Korozyon Koruması Maksimumda

BestWind® kullanılacağı koşullara uygun olarak, tasarım mühendislerimiz tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. Sorunsuz şekilde uzun yıllar çalışması için korozyon koruması en üst seviyede sunulmaktadır. Kuru tiplerde anti-statik toz tutmayan boya ile, yağlılarda ise C5-M’e kadar sunduğumuz dayanıklı çözümlerle tüm dış etkenlere hazır ürünlere sahip olun.

Standart transformatörlere kıyasla bakım maliyetlerinin daha düşük olması için sizlere alternatif çözümler sunmaya hazırız.

Yırcalı Holding’in bir üyesi olarak; kendi RES’lerimizdeki tecrübelerimiz ile sizleri anlıyor ve ihtiyacınıza uygun çözümü sizlere sunmak istiyoruz.