DuraFormer

"Tüm koşullarda daha uzun süre"

Zorlu çevre koşulları altında yüksek verim ile çalışabilen DuraFormer®, kullanıcılara her çevre koşulunda uzun ömür avantajı sunmayı amaçlıyor.

Yüksek Dayanım

DuraFormer® birçok zorlu koşulda çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Bunların bazıları; haddehaneler, çöl koşulları, çok düşük sıcaklıklar, tropik ortam koşulları olarak sıralanabilir.

Bu koşullara dayanıklı özel malzemeler ile imalat sayesinde -45°C’de ya da 55°C’de uzun yıllar sorunsuz çalışabilmekte. Deniz kenarında veya denizin üstünde (offshore) korozyona uğramadan tüm çevre koşullarına yanıt verebilecek dayanıklılık için DuraFormer® kesin çözüm olacaktır.

Uzun Ömür

DuraFormer® kullanılacağı koşullara uygun olarak, tasarım mühendislerimiz tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. İzolasyon malzemesi ve yağın yaşlanması, kayıplar ve soğutma sisteminin optimum belirlenmesi ile maksimum performansı verecek şekilde üretilmektedir. Kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda tasarımlar güncellenerek garanti edilen süre arttırılabilmektedir.

Ortalama bir transformatör ömrü IEC koşullarında 20 yıl olacak şekilde tasarlanmakta olup; kullanıcıların DuraFormer® tercih etmeleri durumunda +10 yıla kadar garantili daha uzun ömürlü transformatörler sağlanabilmektedir.