SilentFormer

"Daha çok güç, daha az gürültü"

Tüm transformatör tiplerine uygulanabilen çözümlerimiz ile; yer ve koşul fark etmeksizin her ortamda, ihtiyaçlarınıza yönelik özel gürültü çözümleri üretebilmeyi, kütüphane kadar sessiz çalışma sahaları oluşturmayı amaçlamaktayız.

Sandviç Panel

Çeşitli kompozit malzemeler kullanarak proje özelinde oluşturulan paneller yardımı ile yaklaşık 10 desibel kadar gürültü düşümü sağlayabilmekteyiz. Transformatör maliyetine minimum etki ile yüksek performans sağlayan bu paneller montajı kolay ve bakımsız çözümlerdir.

Gürültü Kabini

Çalışma alanlarınıza çok yakın bölgelerde transformatör kullanmanız gerekiyorsa; SilentFormer® 20+ desibel kadar gürültü düşümü ile sizin için en iyi çözüm olacaktır. Transformatör gürültüsünün düşürülmesi için birçok yöntem bulunmakla birlikte bu yöntemlerin en etkili olanı gürültü perdesi gösterilebilir. Gürültü perdesini modüler olarak üretebilme yeteneğimiz ile istenilen her ortamda hizmet verebilme kabiliyetindeyiz.

Diğer Çözümlerimiz

BEST olarak dizayn aşamasında transformatörlerinizin gürültüsünü 5 desibel kadar düşürebilmekteyiz. Çekirdek içi ve çekirdek altı alternatif malzemeler kullanmak, farklı sac kesim yöntemleri uygulamak, dizayn parametrelerinde optimum parametre tayini en çok kullandığımız yöntemler arasında sayılabilir.

Size en uygun SilentFormer® çözümü için lütfen satış temsilcilerimiz ile görüşün.